Dzienne archiwum: 18 grudnia 2023

Zmiana rozkładów jazdy linii nr 6, 8, 10, 12, 14, 23, 24, 31, 32, 36, 37, 40, 42, 49 i 57 od 1 stycznia 2024 r.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uprzejmie informuje, że z dniem 1 stycznia 2024 r. (poniedziałek) zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 6, 8, 10, 12, 14, 23, 24, 31, 32, 36, 37, 40, 42, 49 i 57.

 

Zmiany częstotliwości kursowania linii:

linia nr 6

będzie kursować w dni powszednie co 30 minut w godz. ok. 6:00 – 11:00, 13:00 – 19:00 co 60 minut w godz. ok. 11:00 – 13:00 w godz. ok. 19:00 – 24:00. W soboty co 60 minut. W niedziele co 40-120 minut.

linia nr 8

będzie kursować w dni powszednie co 30 minut w godz. ok. 5:00 – 18:00, co 60 minut w godz. ok. 18:00 – 24:00. W soboty i w niedziele co 60 minut.

linia nr 10

będzie kursować w dni powszednie co 30 minut w godz. ok. 5:00 – 9:00 i 14:00 – 17:00, co 60 minut w godz. ok. 9:00 – 14:00 i 17:00 – 21:00. W soboty i niedziele co 120 minut.

linia nr 12

będzie kursować w dni powszednie szkolne co 10 minut w godz. ok. 6:00 – 7:00, co 15 minut w godz. ok. 7:00 – 9:00 i 13:00 – 16:00, co 30 minut w godz.9:00 – 13:00 i 16:00 – 22:00, co 60 minut w godz. ok. 22:00 – 24:00. W dni powszednie pozaszkolne co 15 minut w godz. ok. 5:30 – 7:00, co 20 minut w godz. ok. 7:00 – 9:00 i 13:00 – 16:30, co 30 minut w godz.9:00 – 13:00 i 16:30 – 22:00, co 60 minut w godz. ok. 22:00 – 24:00. W soboty i niedziele co 60 minut.

linia nr 14

będzie kursować w dni powszednie co 30 minut w godz. ok. 5:00 – 10:00 i 13:00 – 17:00, co 60 minut w godz. ok. 17:00 – 20:00, co 120 minut w godz. ok. 10:0013:00. W soboty i niedziele co 120 minut.

linia nr 23

będzie kursować w dni powszednie co 40-50 minut w godz. ok. 6:00 – 10:00 i 14:00 – 17:00.

linia nr 24

będzie kursować w dni powszednie co 30-40 minut w godz. ok. 6:00 – 9:00 i 14:00 – 17:00.

linia nr 31

będzie kursować w dni powszednie co 30 minut w godz. ok. 5:00 – 10:00 i 13:00 – 18:00, co 60 minut w godz. ok. 10:00 – 13:00 i 18:00 – 23:00. W soboty co 60 minut. W niedziele co 120 minut.

linia nr 32

będzie kursować w dni powszednie co 40-60 minut w godz. ok. 6:00 – 9:00 i 13:00 – 18:00.

linia nr 36

będzie kursować w dni powszednie co ok. 40 minut w godz. ok. 6:00 – 10:00 i 13:00 – 18:00, co 60 minut w godz. ok. 10:00 – 13:00 i 18:00 – 22:00. W soboty co 60-120 minut.

linia nr 37

będzie kursować w dni powszednie co 30 minut w godz. ok. 6:00 – 20:00 i 13:00 – 17:00, co 60 minut w godz. ok. 10:00 – 13:00 i 17:00 – 23:00. W soboty co 60 minut. W niedziele co 60-120 minut.

linia nr 40

będzie kursować w dni powszednie co 40-70 minut w godz. ok. 6:00 – 20:00.

linia nr 42

będzie kursować w dni powszednie co ok. 15-30 minut w godz. ok. 4:00 – 7:00, co 30 minut w godz. ok. 7:00 – 9:00 i 14:00 – 16:00, co 60 minut w godz. ok. 8:00 – 14:00 i 16:00 – 21:00.

linia nr 49

będzie kursować w dni powszednie w zakresie 5 kursów.

linia nr 57

będzie kursować codziennie co ok. 60 minut.

 

Zmiany tras linii:

linia nr 8

będzie kursować po stałej trasie Sikorskiego – Kard. K. Wojtyły – Miła – Strażacka – Sikorskiego – Powst. Wa-wy – Hetmańska – Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska – Lubelska – Staromiejska – Warszawska

wybrane kursy realizowane będą do Rudnej Wielkiej przez ulice Myśliwską i Pogwizdowską

pozostałe kursy:

w godz. ok. 5:00 – 12:00 połączenia w kier. Centrum realizowane będą od przystanku Warszawska / Borowa 08 przez Myśliwską i Pogwizdowską;

w godz. ok. 12:00 – 24:00 połączenia do ul. Warszawskiej będą kursować przez Myśliwską i Pogwizdowską do przystanku Warszawska / Borowa 07.

linia nr 10

będzie kursować po stałej trasie Bł. Karoliny – Wyspiańskiego – Strzelniczą – Plenerową – Panoramiczną – Witosa – Wyspiańskiego – Wita Stwosza – Langiewicza – Boya-Żeleńskiego – Chmaja – Langiewicza – Mochnackiego – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Pl. Wolności – Targową – Szopena – Kopisto – Podwisłocze – Kwiatkowskiego – Strażacką – Robotniczą – Łukasiewicza;

obsługę ulicy Wywrockiego wykonywać będzie:

w kierunku ul. Bł. Karoliny, co 60 minut w godz. ok. 7:30 – 15:30 i 18:30 – 22:30, co 60 minut w godz. 15:30 – 18:30,

w kierunku ul. Łukasiewicza w godz. ok. 5:00 – 15:30, co 30-60 minut;

przystanki przy alejach Wa-wy i Sikorskiego pozostaną bez obsługi.

linia nr 23

będzie kursować po stałej trasie Lubelska – Marszałkowską – Cieplińskiego – Mochnackiego – Langiewicza – Chmaja – Boya-Żeleńskiego – Langiewicza – Bat. Chłopskich – Podkarpacką – Matuszczaka.

linia nr 32

będzie kursować po stałej trasie Obr. Poczty Gdańskiej – Ofiar Katynia – Kotuli – Wyspiańskiego – Strzelniczą – Plenerową – Panoramiczną – Witosa – Bat. Chłopskich – Powst. Warszawy – Podwisłocze – Kopisto – Niepodległości;

wieczorna para kursów obejmie dotąd nieobsługiwane przystanki przy ulicach Przemysłowej, Architektów, Zawiszy Czarnego, Żołnierzy 9 Dyw. Piechoty, Podkarpackiej, Bieszczadzkiej, Rymanowskiej.

linia nr 40

będzie kursować po stałej trasie Bł. Karoliny – Wiktora – Wyspiańskiego – Wita Stwosza – Langiewicza – Boya-Żeleńskiego – W. Pola – Dąbrowskiego – Powst. Wa-wy – Kwiatkowskiego – Strażacką – Robotniczą – Łukasiewicza;

przystanki przy ulicy Chmaja pozostaną bez obsługi tą linią.

 

Zmiana liczby kursów:

Linia nr 6:

dzień powszedni: 3 kursy mniej,

soboty: 6 kursów więcej,

niedziele: 2 kursy mniej.

Linia nr 8:

dzień powszedni: 2 kursy mniej,

soboty: 12 kursów mniej,

niedziele: 13 kursów mniej.

Linia nr 10:

dzień powszedni: 3 kursy więcej,

soboty: 4 kursy mniej,

niedziele: bez zmian.

Linia nr 12:

dzień powszedni: 2 kursy więcej,

soboty: 1 kurs więcej,

niedziele: 1 kurs więcej.

Linia nr 14:

dzień powszedni: 4 kursy więcej,

soboty: 4 kursy mniej,

niedziele: 4 kursy mniej.

Linia nr 23:

dzień powszedni: bez zmian.

Linia nr 24:

dzień powszedni: bez zmian.

Linia nr 31:

dzień powszedni: bez zmian,

soboty: 12 kursów więcej,

niedziele: 2 kursy mniej.

Linia nr 32:

dzień powszedni: 4 kursy mniej.

Linia nr 36:

dzień powszedni: 4 kursy mniej,

soboty: bez zmian.

Linia nr 40:

dzień powszedni: 14 kursów więcej.

Linia nr 42:

dzień powszedni: 13 kursów więcej.

Linia nr 49:

dzień powszedni: bez zmian.

Linia nr 57:

dzień powszedni: 2 kursy więcej,

soboty: bez zmian,

niedziele: bez zmian.

 

Synchronizacje międzyliniowe:

Linia nr 6
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 16 na przystankach Paderewskiego kościół 05/08.

Linia nr 8
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 57 na przystankach Warszawska / Borowa 07, Marszałkowska 02.

Linia nr 10
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 31 na przystankach Piłsudskiego U. Wojewódzki 03, Podwisłocze / Powst. Warszawy 02i linią nr 42 na przystanku Plenerowa przedszkole 01.

Linia nr 31
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 10 na przystankach Piłsudskiego U. Wojewódzki 03, Podwisłocze / Powst. Warszawy 02.

Linia nr 36
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 2 i 27 na przystankach Bł. Karoliny 09 i Piłsudskiego u. Marszałkowski 08.

Linia nr 37
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 12 na przystankach Budziwojska / Jana Pawła II 10 i Budziwojska / Kwiatowa 13.

Linia nr 42
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 10 na przystanku Bł. Karoliny 09.

Linia nr 57
będzie zsynchronizowana czasowo z odjazdami autobusów linii nr 8 na przystankach Warszawska / Borowa 07, Marszałkowska 02.

INFORMACJA O KURSOWANIU AUTOBUSÓW W OKRESIE 24 GRUDNIA 2023 – 1 STYCZNIA 2024 R.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje Pasażerów, że:

  • w dniach 27-29 grudnia br. kursy będą realizowane jak dla dnia roboczego wolnego od nauki szkolnej;
  • w dniach 24, 25, 26, 31 grudnia 2023 r. i 1 stycznia 2024 r. komunikacja będzie realizowana wg niedzielnego i świątecznego rozkładu jazdy;
  • w dniach 25, 26 grudnia br. oraz 1 stycznia 2024 r. kursy linii nr 52 i 54 nie będą realizowane, natomiast kursy linii nr 51 będą skrócone do przystanku Jasionka-Port Lotniczy;
  • w dniu 25 grudnia do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka realizowane będą następujące kursy:
Linia Godz. rozpoczęcia Przystanek początkowy Godz. zakończenia Przystanek końcowy
53 10:05 Bardowskiego 01 10:40 Jasionka – Port Lotniczy
53 12:20 Jasionka – Port Lotniczy 12:52 Bardowskiego 04
51 13:05 Bardowskiego 01 13:35 Jasionka – Port Lotniczy
51 15:20 Jasionka – Port Lotniczy 15:50 Bardowskiego 04
53 23:05 Bardowskiego 01 23:35 Jasionka – Port Lotniczy
53 0:20 Jasionka – Port Lotniczy 0:47 Bardowskiego 04

 

  • w dniu 24 grudnia br. komunikacja zbiorowa realizowana będzie w ograniczonym zakresie, poniższy harmonogram przedstawia ostatnie kursy na liniach:
Nr linii miejsce wyjazdu godzina wyjazdu miejsce przyjazdu godzina przyjazdu
0A Kasprowicza 14:13 Kasprowicza 14:43
0B Kasprowicza 13:52 Kasprowicza 14:22
1 Krakowska 12:57 Spichlerzowa 13:29
1 Spichlerzowa 13:52 Krakowska 14:23
2 Baligrodzka 14:40 Piłsudskiego UM * 14:58
2 Kard. K. Wojtyły 13:23 Baligrodzka 14:05
3 Mrowla 13:32 Boguchwała 14:18
3 Boguchwała 14:40 Krakowska 15:17
4 Lubelska MPK 13:42 Krasne 14:14
4 Krasne 14:22 Lubelska MPK 14:54
6 Ustrzycka 14:16 Piłsudskiego UM * 14:28
6 Słocińska 13:18 Ustrzycka 14:01
7 Dworzec Lokalny 13:50 Krasne 14:20
7 Krasne 14:40 Dworzec Lokalny 15:14
8 Warszawska 13:18 Sikorskiego 14:00
8 Rudna Wielka 13:57 Staromiejska / Lubelska* 14:14
8 Sikorskiego 14:11 Warszawska / Borowa * 14:53
9 Staroniwska 14:24 Olbrachta 15:02
9 Olbrachta 15:25 Trembeckiego ZTM * 15:42
10 Bł. Karoliny 12:15 Łukasiewicza 13:04
10 Łukasiewicza 13:10 Bł. Karoliny 13:53
11 Matuszczaka 13:37 Potockiego 14:13
11 Potockiego 14:30 Piłsudskiego UW * 14:48
12 Trembeckiego ZTM 14:00 Budziwojska 14:31
12 Budziwojska 15:00 Trembeckiego ZTM 15:36
13 Langiewicza 14:31 Lwowska 15:19
13 Lwowska 14:26 Wita Stwosza 15:15
14 Dworzec Lokalny 13:15 K. K. Wojtyły 13:51
14 K. K. Wojtyły 14:00 Dworzec Lokalny 14:34
15 Olbrachta 15:10 Piłsudskiego UW * 15:28
15 Zwięczycka 14:10 Olbrachta 14:49
16 Kalinowa 14:54 Wyzwolenia / Warszawska * 15:13
16 Św. Rocha 15:02 Lubelska szpital * 15:22
17 Wita Stwosza 14:47 Lwowska 15:13
17 Lwowska 13:54 Wita Stwosza 14:24
18 Obr. Poczty Gdańskiej 14:49 Łukasiewicza 15:18
18 Łukasiewicza 15:44 Obr. Poczty Gdańskiej 16:15
19 Miłocińska 13:55 Łukasiewicza 14:24
19 Łukasiewicza 14:40 Obr. Poczty Gdańskiej 15:06
22 Bardowskiego 13:35 Trzciana 14:04
22 Trzciana 14:15 Bardowskiego 14:43
26 Krakowska 13:44 Cienista 14:23
26 Cienista 12:44 Krakowska 13:25
27 Baligrodzka 14:10 Cienista 14:44
27 Cienista 15:03 Baligrodzka 15:35
28 Lubelska MPK 13:56 Beskidzka 14:36
28 Beskidzka 14:51 Lubelska MPK 15:21
30 Mikołajczyka 13:28 Matuszczaka 13:52
30 Matuszczaka 14:25 Mikołajczyka 14:51
31 Lubelska MPK 13:12 Sikorskiego 13:48
31 Sikorskiego 14:01 Lubelska MPK 14:37
33 Lubelska MPK 13:35 Kalinowa 14:05
33 Kalinowa 14:24 Lubelska MPK 14:56
34 Błękitne Wzgórze 13:20 Lwowska 14:06
34 Lwowska 14:09 Błękitne Wzgórze 14:58
35 Bardowskiego 12:55 Kielanówka 13:20
35 Kielanówka 13:38 Bardowskiego 14:02
37 Trembeckiego ZTM 11:12 Hermanowa 12:08
37 Hermanowa 12:12 Trembeckiego ZTM 13:10
43 Niepodległości 14:44 Żołnierzy 9. Dyw. Piechoty 15:09
43 Żołnierzy 9. Dyw. Piechoty 15:22 Niepodległości 15:48
44 Dworaka 13:52 Tyczyn 14:14
44 Tyczyn 14:24 Dworaka 14:46
47 Baligrodzka 14:55 Dworaka 15:23
47 Dworaka 13:27 Baligrodzka 13:54
51 Bardowskiego 14:05 Jasionka 14:42
51 Jasionka 15:14 Bardowskiego 15:50
52 Bardowskiego 5:15 Zaczernie 5:37
52 Zaczernie 6:15 Bardowskiego 6:38
53 Bardowskiego 16:05 Jasionka 16:40
53 Jasionka 17:20 Bardowskiego 17:52
54 Bardowskiego 6:20 Rogoźnica 6:45
54 Rogoźnica 7:10 Bardowskiego 7:37
57 Dworaka 14:00 Dworaka 14:39
58 Dworzec Lokalny 11:48 Hermanowa 12:31
58 Hermanowa 12:47 Dworzec Lokalny 13:35
59 Trembeckiego ZTM 14:30 Przemysłowa 14:58
59 Przemysłowa 15:10 Trembeckiego ZTM 15:39
N1 nie kursuje
N2 nie kursuje
N3 nie kursuje