Aktualności

31 MAJA (BOŻE CIAŁO) – MOŻLIWE OBJAZDY

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku
z  całkowitym zamknięciem ul. Lisa Kuli, oraz części ul. Cieplińskiego
(od Lisa-Kuli do Piłsudskiego) w dniu 31 maja br. (Boże Ciało) na czas przemarszu centralnej procesji Bożego Ciała, w godzinach ok. 10.45 –
ok. 12.00, przewiduje się następujące objazdy:

1. Wszystkie autobusy kursujące od Ronda Dmowskiego do ul. Lisa Kuli następnie Dąbrowskiego/Hetmańska/Kopisto kursować będą objazdem przez ul. Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej następnie trasą bez zmian.

2. Wszystkie autobusy kursujące od Dąbrowskiego/ Hetmańskiej/Kopisto do ul. Lisa Kuli kursować będą objazdem przez Kilara, Szopena, Targową, Pl. Wolności i dalej trasą bez zmian.

3. Autobusy linii nr 10 i 35 kursujące w kierunku centrum kursować będą do ul. Langiewicza trasa bez zmian, następnie ul. Unii Lubelskiej, Kilara i dalej w kierunku przystanków końcowych.

Ponadto informuje, że we wszystkich kościołach parafialnych na terenie miasta Rzeszowa, w tym dniu  zostaną zorganizowane okazjonalne procesje, które mogą prowadzić do utrudnień na trasach przejazdów poszczególnych autobusów komunikacji miejskiej. Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

   
   
   
Skip to content