Aktualności

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym oraz objazdach autobusów w dniu 11 czerwca br.

W związku z organizowanymi w dniu 11 czerwca br. imprezami:

II Rzeszowskim Biegiem na Piątkę

I Festiwalem Musztry Paradnej CONSAVIA

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że zamknięta zostanie dla ruchu kołowego od godz. ok. 9.00 do godz. ok. 18.00 ulica Hetmańska (w obu kierunkach) oraz w w/w godzinach mogą wystąpić okresowe utrudnienia w ruchu na ul. Szopena, Pl. Śreniawitów i Al. Powst. W-wy. W związku z powyższym wprowadza się objazdy dla linii: 5, 6, 7, 8, 12, 13, 26, 34 i 37 (w obu kierunkach).

Autobusy linii 5, 6, 13 i 37 dojadą do przystanku Szopena Filharmonia, następnie przez Most Zamkowy, ul. Podwisłocze do Powst. Warszawy Dom Studenta, dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Kilara, Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion.

Linie 7 i 12 dojadą do przystanku Szopena Filharmonia, następnie przez Most Zamkowy, ul. Podwisłocze do Kwiatkowskiego zapora, dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Kilara, Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion, Powst. Warszawy zapora.

Linie 8 i 34 dojadą do przystanku Lisa- Kuli, następnie przez Kilara, Most Zamkowy, ul. Podwisłocze do Powst. Warszawy Dom Studenta, dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion.

Linia 26 dojedzie do przystanku Lisa-Kuli, następnie przez Kilara, Most Zamkowy do Kopisto dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion, Powst. Warszawy zapora, Podwisłocze (wszystkie w obu kierunkach).

Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.


Żródło: ZTM w Rzeszowie

Skip to content