Aktualności

Informacja o okresowej zmianie rozkładów jazdy linii nr N3, 6, 17 i 34

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje Pasażerów, że w dniach 01 – 13 marca br., w związku z prowadzonymi na ul. Paderewskiego pracami drogowymi i zamknięciem w/w ulicy, zmianie ulegną trasy przejazdów poniższych linii (w obydwie strony, z wyjątkiem linii N3):

N3 – autobus z ul. Niepodległości przejedzie bezpośrednio do Al. Rejtana (Millenium Hall) i dalej trasą bez zmian (z pominięciem przystanków na ul. Krzyżanowskiego i Paderewskiego),

6 – autobus z ul. Rejtana przejedzie do Al. Niepodległości, Krzyżanowskiego i dalej trasą bez zmian), z pominięciem przystanków na ul. Paderewskiego,

17 – autobus z Al. Rejtana (Uniwersytet) przejedzie w Al. Niepodległości i dalej bez zmian (z pominięciem przystanków na ul. Paderewskiego i Krzyżanowskiego)

34 – autobus z Al. Rejtana przejedzie do Al. Niepodległości i dalej trasą bez zmian (z pominięciem przystanków na ul. Paderewskiego i Krzyżanowskiego).

Zachowano ilość realizowanych kursów powyższych linii oraz godziny odjazdów z przystanków od centrum miasta do Al. Rejtana i z powrotem.

 


Żródło: ZTM w Rzeszowie

   
   
   
Skip to content